Skolas jaunumi

Skolotāju dienas pasākums

Šogad Skolotāju dienā skolā valdīja īpašs satraukums.

9.klase bija sagatavojusi dažādus pārsteigumus pedagogiem, skolēnu vecāki vadīja stundas savās bērnu klasēs.

Skolas zālē svinīgā koncertā, pieciem Valles pamatskolas skolotājiem tika pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas PATEICĪBAS RAKSTI par ieguldīju pedagoģiskajā darbā.

2022./2023.m.g. Skolotāju dienas foto mirklis.

———————————————————————————————————–

Valles pamatskolas bibliotēkā sācies lasīšanas maratons “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022”!

Skolas bibliotēka ir saņēmusi LNB lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” piedāvāto jauno un interesanto kolekciju lasīšanai un vērtēšanai. Katrā vecumgrupā ir septiņas grāmatas, bet Vecāku žūrijas kolekcijā – piecas.

Šī gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” kolekciju veido 33 grāmatas no 10 izdevniecībām. Tās ir 15 oriģinālliteratūras grāmatas – no tām vairākas debijas bērnu literatūrā – Rebekai Lukošus, Ilzei Skrastiņai, Žanetei Lazdovskai, kā arī iemīļotu bērnu un jauniešu grāmatu autoru devums – Juris Zvirgzdiņš, Daina Ozoliņa, Luīze Pastore un Laura Vinogradova. Kolekcijā iekļauta arī Ineses Zanderes, Ineses Paklones, Lotes Vilmas Vītiņas dzeja un dzejnieku kopdarbs – dokumentālajai izrādei “Netikumīgie” rakstītie dzejoļi. Tulkoto literatūru pārstāv 18 grāmatas no 11 valodām – igauņu, angļu, poļu, franču, vācu, lietuviešu, nīderlandiešu, norvēģu, somu, slovēņu un zviedru.

Programmas grāmatas ir saistošas dažādiem lasīšanas līmeņiem, rakstnieki rakstījuši par mūsdienīgi aktuālām un vēsturiskām tēmām, pieskaroties tādiem mūžīgiem jautājumiem kā atbildība par saviem tuvākajiem, uzticība, cerība un pieaugšana.

Programmas noslēgumā katram tās dalībniekam būs iespēja izteikt savu viedokli, novērtēt interesantāko grāmatu, aizpildot anketu.

 

Aicinām iesaistīties lielus un mazus lasītājus, kā arī vecākus skolas bibliotēkā iepazīties ar grāmatām  un doties aizraujošā grāmatu lasīšanas piedzīvojumā.

 

Sintija Kreimane, skolas bibliotekāre

 


————————————————————————————————–

Kā pareizi lietot sejas maskas. Izlasi lūdzu!